Uzman Görüşü: Nisan İçin 1 Doların Altındaki Bu 3 Altcoin Alınır!

Kripto para sektörünün büyük bir kısmı henüz yükselişe geçmemişken, bazı varlıklar öne çıkıyor. Kripto uzmanı Ana Zirojevic’e göre, bazıları önümüzdeki ay için diğerlerinden daha iyi yatırım fırsatları sunuyor. Ayrıca, bunlardan bazıları hala 1 doların altında düşük bir giriş fiyatına sahip. Bu bağlamda uzman Nisan için 3 altcoin seçiyor.

İlk sırada popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) var

Dogecoin balinaları sadece iki hafta içinde 280 milyon dolar değerinde DOGE topladı. Bu da balinaların dikkatini çektiğini gösteriyor. Bu da fiyatını artırma potansiyeli olan büyük bir talep olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden, DOGE Nisan ayı için 1 doların altındaki en iyi kriptolar listesinin ilk sırasında.

Dogecoin balina alımları. Kaynak: Ali Martinez

Yazı sırasında Dogecoin 0,21641 dolardan işlem görüyordu. Altcoin fiyatı son verilere göre gün içinde %1,10’luk bir artış kaydetti. Ayrıca, önceki yedi gün boyunca %39,06’lık bir kazanç elde etti. Dahası, geçen ay %120,94’lük daha da önemli bir ilerleme gösterdi.

30 günlük Dogecoin fiyat grafiği.

İkinci sırada Ripple (XRP) geliyor!

Charting Guy takma adlı analisti XRP’nin simetrik bir üçgen grafik modelinde olduğunu söylüyor. Analist, “daha yüksek diplerle ama aynı zamanda daha düşük zirvelerle konsolide olduğunu” belirtiyor. Ayrıca, “sıkıştırmanın genişlemeye yol açtığını” kaydediyor. Bu yüzden analist, XRP’nin “çok yakında yüzleri eriteceğini” ileri sürüyor.

XRP fiyat hareket analizi. Kaynak: Charting Guy

Bu arada, XRP’nin fiyatı şu anda 0,6279 dolara ulaşarak gün içinde %0,81’lik bir artış kaydetti. Ayrıca alcoin, geçen hafta %0,97 artış gördü. Son verilere göre XRP, ay içinde %4,87’lik yukarı yönlü bir hareket yaptı.

30 günlük XRP fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Son sıradaki altcoin: Floki Inu (FLOKI)

Son olarak, bir başka meme coin’i Floki Inu (FLOKI) var. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Floki, topluluğun yaklaşık 190 milyar FLOKI yakma önerisini onaylamasının ardından piyasa değerine 2 milyar dolar ekledi. Bu miktar dolaşımdaki arzının yaklaşık % 2’sine denek geliyor. Bu süreçte, patlayıcı büyümesi sayesinde manşetlere çıktı.

Yazı sırasında, Floki Inu 0.00024298 dolardan el değiştiriyordu. Token, son 24 saatte %2,66’lık bir artış gördü. Ayrıca, önceki yedi günde %7,61’lik bir ilerleme kaydetti. Altcoin, aylık grafiğinde ise %308,56’lık etkileyici bir kazanç elde etti.

30 günlük Floki Inu fiyat grafiği.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ve analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x